מזנונים מודרניים


בין אם אתה בשוק עבור שולחן מזנונים חדש או שאתה רק מתחיל לחשוב על קניית אחד, אתה עלול להיות מופתע לגלות כי ישנם סוגים רבים ושונים של שולחנות מזנונים מודרניים זמינים. מזנונים אלה הם דרך מצוינת כדי לקשט את המטבח שלך והוא יכול להוסיף מראה מעניין ועכשווי לביתך.

מהו מזנון מודרני?

הוספת שולחן מזנונים עכשווי לביתך היא דרך קלה לשפר את מראה חדר האוכל שלך. החלק הטוב ביותר הוא שאתה לא צריך לבחור אחד שמתאים החיצוני האופנתי שלך. למעשה, ריהוט מודרני יתאים כמעט לכל חדר בביתכם.

בנוסף לשמירה על האוכל וכלי ההגשה שלך מאורגנים, שולחן מזנונים מודרני יכול להוסיף סגנון ורבגוניות למטבח שלך. אתה יכול להשתמש בו לאחסון כל כלי האוכל שלך ולהגיש כלים, או שאתה יכול להוסיף תפאורה ומגש הגשה כדי להפוך אותו למרכז תשומת הלב. שולחן מזנונים מודרני יכול לעזור לכם לארגן את זמני הארוחות של המשפחה שלכם ולהרשים את האורחים שלכם.

בעת בחירת שולחן מזנונים עכשווי, אתה רוצה להסתכל על מספר אפשרויות. דגמים מסוימים עשויים עם מעטפת סיבית המפחיתה את המשקל, ואחרים צבועים או פורניר. שתי האפשרויות מגבירות את חוזק החלקים. ייתכן שתרצה גם לשקול לוח הגשה בעל מגירות מרופדות לבד שישמרו על כלי האוכל וכלי ההגשה שלך. הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא ששולחן המזנונים המודרני שלך צריך להתאים לעיצוב הכללי של חדר האוכל שלך.

אתה יכול גם להשתמש בשולחן מזנונים מודרני לאחסון סין המשובחת שלך, תוך שמירה על שלמות המנה. אתה יכול לנקות את לוח ההגשה שלך עם מטלית לחה כדי למנוע נזק.

למה לבחור שולחן מזנונים מודרני?

בין אם אתה מאחסן את סין המשובחת של סבתא שלך או משרת את המשפחה הגדלה שלך, שולחן מזנון יכול לעזור לך לשרת את האורחים שלך בקלות ובסגנון. רהיטים רב-תכליתיים אלה יכולים לשמש גם לאחסון מצעים, כלי כסף ובלאי הגשה כל השנה.

בנוסף למטרות הדקורטיביות של מזנון, הם יכולים להיות שימושיים גם להגשה ולהצגת אוכל בהגשה עצמית, כמו פלטות פירות וירקות. שולחנות אלה ממוקמים לעתים קרובות בחדר האוכל, והם נהדרים להסתרת פריטים שאינם מתאימים לפינת האוכל הראשית שלך. רבים ממזנונים אלה מגיעים עם תכונות מומחים, כגון בר יבש וחלק עליון משיש.

תכונה נהדרת נוספת של שולחן מזנון היא שהם אידיאליים לאחסון פריטים גדולים מכדי להתאים למזנון. בפרט, מזנונים עם מגירות מצוינים לאחסון פריטים קטנים יותר. אבל אם אתם מחפשים לאחסן פריטים גדולים יותר, תרצו למצוא מזנון עם מדפים מתכווננים. מזנון עם דלת הוא גם מועיל. אלה שימושיים במיוחד לאחסון פריטים גדולים יותר כמו אגרטלים.

שולחנות מזנון מודרניים מושלמים לאחסון סכו " ם, הגשת כלים ובלאי הגשה, אך ניתן להשתמש בהם גם להצגת העיצוב שלך. עם רהיט יפהפה שמחמיא לסט האוכל שלכם, תוכלו להרשים את האורחים ולהדגיש את הבית שלכם.

למה אני צריך שולחן מזנונים מודרני?

בין אם אתם מחפשים לארגן את כלי האוכל וכלי השירות שלכם ובין אם אתם רוצים ליצור מוקד מושך את העין לחדר אוכל, שולחן מזנון מודרני יכול לעזור. על ידי מתן שטח אחסון נוסף, מזנון עכשווי יכול לעזור לך לשמור על המטבח שלך מאורגן ואת סין שלך כלי הגשה נקי ובטוח. זה יכול להיות שימושי במיוחד אם יש לך משפחה צומחת או מפגש ארוחות גדול.

מלבד הצעת שטח נוסף, שולחן מזנון יכול לעזור לשמור על האוכל שלך מאורגן על ידי הפרדת מנות שונות וכלי הגשה, כך שקל למצוא אותם. בחלק מהמזנונים יש דלתות, מגירות ומדפים מתכווננים שיעזרו לכם לאחסן מגוון פריטים. דגמים מסוימים יש גם תכונות מיוחדות כמו בר יבש או תא אחסון. המזנון הנכון ישפר את פינת האוכל שלכם ויעזור לכם להרשים את האורחים.

את מרבל 70.9 " רחב 2 מגירת מזנון שולחן הוא אלגנטי דוגמא של סקנדינבי סגנון. את אור מיוצר עץ מסגרת הוא זיווג עם לבן למעלה, אגוז אדרה דפוס, ושחור ברזל בסיס. שתי מגירות ושלוש דלתות ארונות מציעות שטח אחסון נרחב. דלתות הארון בנויות עם מעטפת סיבית, המוסיפה חוזק תוך הפחתת משקל. המגירות מורגשות מרופדות כדי לספק הגנה על כלי אוכל וכלי הגשה.